Müşteri Hizmetleri:

+90 414 313 49 52

"Taşı işlemek, Bilgi, Sabır ve Emek ister."
MİSYONUMUZ
Çalıştığı firmalarla ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını uygulayan Aktaş Mermer organizasyonunu da bu prensipler üzerine oluşturmuştur. Bizler insana değer veren ve müşteri odaklı yapımızın uzun vadede bizlere neler kazandırdığını gördük ve bu anlayışa iyice bağlandık. Aktaş Mermer’nin önümüzdeki dönem için hedefleri: 1. Müşteri memnuniyetini arttırarak devam ettirmek. 2. Yeni ve daha istikrarlı pazar yapısı oluşturmak. 3. AKTAŞ  markasını uluslararası bir marka haline getirmek. Bu nedenle, Yaratıcılık: Başarı için en temel özelliğimizdir. Firmamızda varolan her görüşün tartışılmasına fırsat tanıyan sistemimiz bizlerin değişen koşullara adapte olmamızı sağlamakta ve başarımızı sürekli kılmaktadır. Tutarlılık: Verilen sözlerle yapılan işler arasındaki tutarlılık, yani verilen sözlerin arkasında olunması şirketimizi diğer benzerlerinden ayırmaktadır. Kalite: Müşterilerimizin beklentilerini ürün ve hizmetlerimize yansıtabilme yeteneğimizi göstermekte olan bir ölçüdür. Bunu sağlamak için şirketimiz müşteri odaklı yönetim sisitemini benimsemekte ve hiçbir önyargıya müsaade etmeksizin istenen ürün ve hizmeti zamanında ve kaliteli olarak yönlendirebilmektedir. Takım Çalışması: Biz başarının sadece takım çalışması sonucu oluşabileceğine inanıyoruz. Takımın her bir üyesi diğerini desteklemektedir. Maliyet Hedeflemesi: Şirketimiz tüm bu kalite hedeflemesi arasında ayrıca her türlü gereksiz giderlerin önlenmesi için yoğun çaba harcamakta ve kaliteyi sizlere en ucuza maledebilme hedefi gütmektedir.
VİZYONUMUZ
Aktaş Mermer olarak Taş Madeni sektöründe lider olmak. Aktaş Mermer Taş Madeni sektöründe lider küresel şirket konumunu korumak için mükemmel olma hedefini sürdürmektedir. Bu da, Aktaş Mermer müşterilerinin, tedarikçilerinin, profesyonel insan kaynaklarının ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip yönetim ekibinin sinerjisinden doğan çalışma aşkıyla başarılmıştır. Hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren Aktaş Mermer’in Taş Madeni sektöründeki yüksek standartları karşılayan pazar liderliği, hizmet sunduğu firmalar tarafından da doğrulanan kalitesiyle sürmektedir.

AKTAŞ MERMER’E HOŞGELDİNİZ!

aktas-mermer-sanliurfa1993 Yılında hizmete başlayan firmamız sektörde Taş madeni , mermer, granit konularında faaliyet göstermekte olup, son model otomatik makinalarla üretim yaparak, “EN UYGUN FİYAT ” politikası ile ön plana çıkmaktadır. Elbette günümüz şartlarında teslimat zamanındaki sürenin kısa olması çok önemli bir unsur haline gelmiştir , lakin firmamızda bu anlamda en çok önemsediğimiz konu verdiğimiz temindir . Müşterimize söz verdiğimiz tarihte teslimatlarımızı gerçeklerştirmekte extra acil durumlar var ise sipariş geçilirken şartlar arasında bu husus belirtilerek termin buna göre belirlenir böylelikle firmamız söz vermiş olduğu günde siparişleri teslim etmiş olur. Firmamızda genel olararak Mermer, Granit, Urfa Taşı (Nahit) Üretimi yapılmakta olup üretim yapmak sureti ile iyi malzemeyi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Toptan hammadde alımı ve buna benzer etkenlerden dolayı birim maliyet düşürülerek düşen bu birim maliyetler müşterilerimize uygun fiyat olarak yansıtılmaktadır. Aktaş mermer uzun yıllardır Taş Madeni sektöründe bir çok kişi kurum ve kuruluşa hizmet vermiştir. Tüm Hizmetlerimizde yıllarca memnuniyet ve teşekkür aldık bu tecrübemizi her geçen gün yelpazemizi genişletmek için değerlendirdik ve bugün geldiğimiz noktada Taş Madeni sektörünün vazgeçilmezlerinden olduk . Müşterimize söz verdiğimiz tarihte teslimatlarımızı gerçekleştirmekte extra acil durumlar var ise sipariş geçilirken şartlar arasında bu husus belirtilerek temin buna göre belirlenir böylelikle firmamız söz vermiş olduğu günde siparişleri teslim etmiş olur. Firmamızda genel olarak Mermer, granit, urfa taşı,mobilya ve Taş Madeni ürünleri üretimi yapılmakta olup üretim yapmak sureti ile en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Toptan hammadde alımı ve buna benzer etkenlerden dolayı birim maliyet düşürülerek düşen bu birim maliyetler müşterilerimize uygun fiyat olarak yansıtılmaktadır. Aktaş mermer, uzun yıllardır mermer , granit  ve Taş Madeni sektöründe birçok kişi kurum ve kuruluşa hizmet vermiştir. Tüm hizmetlerimizde yıllarca memnuniyet ve teşekkür aldık bu tecrübemizi her geçen gün yelpazemizi genişletmek için değerlendirdik ve bugün geldiğimiz noktada Taş Madeni ve mermer sektörünün vazgeçilmezlerinden olduk. Bu zamana Kadar yapmış olduğumuz çalışmalarda ne isek bugün de ve yarında aynı hizmet ve kalite anlayışı aynı disiplin ve aynı müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam edeceğiz . Bizleri Tercih eden binlerce Müşterimize Teşekkürlerimizi Borç Biliriz Saygılarımızla  
 Aktaş Mermer adına Ahmet AK